OPTINĖS LAIKMENOS

BOD Group yra žinoma kaip didžiausia Baltijos šalyse ir viena moderniausių, pramoniniu būdu įrašytų optinių laikmenų gamintojų Europoje. Bendrovė šiuo metu valdo dvi kompaktinių diskų gamyklas, Vilniuje ir Taline, kurių metiniai gamybiniai pajėgumai siekia iki 70 mln. diskų. Kryptingas įmonės darbas vystant eksporto plėtros projektus lėmė, kad apie 85% įmonės produkcijos šiandien yra eksportuojama į užsienio šalis. Pagrindinės eksporto kryptys: Centrinės, Rytų ir Vakarų Europos, Skandinavijos bei kitos šalys.

SAULĖS ENERGETIKA

SoliTek – fotovoltinių saulės elementų ir modulių gamintojas, įsikūręs Vilniuje. Naujausios kartos saulės elementai ir Stiklas/Stiklas moduliai gaminami naudojant atsinaujinančią energiją – gamykloje įrengta geoterminė šildymo-šaldymo sistema bei saulės jėgainė. SoliTek veikla yra orientuota į individualius kliento poreikius ir nestandartinę gamybą. Kiekvienam individualiam projektui mes galime pritaikyti modulių išmatavimus, formą, spalvą ir kitus technologinius parametrus bet kuriame iš biurų Vilniuje, Rygoje ar Taline.

AKINIŲ LĘŠIAI

Skaitmeninių akinių lęšių gamykla „Baltic Optical Dimension“ yra viena moderniausių Europoje. Gamykloje instaliuota Vokietijos kompanijos „Schneider GmbH & Co. Kg“ individualizuotų skaitmeninių akinių lęšių gamybos linija MODULO LINE, įkūnijusi gamintojo viziją sukurti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius "Free Form" lęšius, maksimaliai adaptuotus vartotojo poreikiams. MODULO LINE gamybiniai pajėgumai – 4000 skaitmeninių lęšių per parą. BOD gamykloje taip pat gaminami vieno židinio bei bifokaliniai lęšiai.