SAULĖS ENERGETIKA

2009 m. įkurta UAB „Soli Tek Cells“ šiandien yra lyderiaujanti saulės energijos sprendimų tiekėja Šiaurės Europoje. Bendrovės išskirtinumas – esame vieninteliai Europoje, 100% integravę visą gamybos procesą – nuo saulės elementų tyrimų ir technologijų vystymo, modulių gamybos iki saulės jėgainių projektavimo ir instaliavimo.

Vilniuje, Visoriuose veikiančioje „Soli Tek Cells“ gamykloje kuriami ir gaminami skirtingo energetinio efektyvumo ir technologinių tipų saulės elementai ir moduliai, inovatyviai pritaikomi pramonėje ir saulės energijos parkuose.

„Soli Tek Cells“ kartu su žymiausiais užsienio universitetais ir tyrimų centrais aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, kurie padeda sukurti efektyviau energiją absorbuojančius modulius, nuolat didinamas šių modulių ilgaamžiškumas ir atsparumas išorės veiksniams, optimizuojamas saulės jėgainės veikimas.

Pagrindinės rinkos, kuriose jau sėkmingai naudojami „Soli Tek Cells“ produktai ir sprendimai, yra Skandinavijos šalys, Nyderlandai, Prancūzija, Turkija ir Ukraina. 2018 m. „Soli Tek“ pradėjo teikti jėgainių montavimo paslaugas ir Lietuvos rinkoje, kur panaudojama geriausia Skandinavijos šalyse įgyta patirtis.

AKINIŲ LĘŠIAI

"BOD Lenses" Free Form RX progresinių lęšių laboratorija Vilniuje yra viena moderniausių Europoje. Joje instaliuota Vokietijos kompanijos „Schneider GmbH & Co. Kg“ individualizuotų progresinių akinių lęšių gamybos linija MODULO LINE, įkūnijusi gamintojo viziją sukurti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius "Free Form" lęšius, maksimaliai adaptuotus vartotojo poreikiams. MODULO LINE gamybiniai pajėgumai – 2000 lęšių per parą. Čia gaminami vieno židinio, bifokaliniai bei progresiniai akinių lęšiai.

OPTINĖS LAIKMENOS

BOD yra didžiausia ir moderniausia Europoje pramoniniu būdu įrašytų optinių laikmenų gamintoja. Bendrovė šiuo metu valdo dvi kompaktinių diskų gamyklas, Vilniuje ir Taline, kurių metiniai gamybiniai pajėgumai siekia iki 70 mln. diskų.

Kryptingas įmonės darbas vystant eksporto plėtros projektus lėmė, kad apie 85% įmonės produkcijos šiandien yra eksportuojama į užsienio šalis. Pagrindinės eksporto kryptys: Centrinės, Rytų ir Vakarų Europos, Skandinavijos bei kitos šalys.